пожежа08 січня о 08:45  в селі Новомалин Острозького району по вулиці Гагаріна в приватному господарстві вогнем пошкоджено 2 м.кв. перекриття, 10 м.кв. покрівлі, облицювання стін та стелі житлового будинку.
О 10:29 в селі Симонів Гощанського району по вулиці Садовій вогнем знищено легковий автомобіль PEUGEOT Expert та пошкоджено покриття та перекриття над гаражем та літньою кухнею на площі 50 м.кв. Завдяки оперативним діям рятувальників вогонь не встиг поширитися на інші приміщення оселі.
О 16:12 в селі Корнин Рівненського району по вулиці Бойка вогнем пошкоджено перекриття гаража на площі 20 м.кв. та речі домашнього вжитку.
О 17:10 в смт. Млинів, Млинівського району по вулиці Кірова, вогнем знищено перекриття господарської будівлі на площі 25 м.кв та пошкоджено стіну будівлі на площі 25 м.кв.
О 17:29   в м. Корець   в провулку Ватутіна вогнем пошкоджено покриття та перекриття житлового будинку на площі 7 м.кв.
О 19:15 в селі Блажево, Рокитнівського району по вул. 8 Березня вогнем знищено дерев’яний житловий будинок. Рятувальники не допустили перекидання вогню на поряд розташовані 3 будівлі.
О 20:15 в селі Нараїв Дубенського району по вул. Л.Українки вогнем пошкоджено покрівля та перекриття житлового будинку на площі 24 м.кв.
Жертв та постраждалих на пожежах не було. Причини усіх вище перерахованих пожеж з’ясовуються.
Повідомляє головне управління ДСНС України у Рівненській області
Теґи:
475 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пять × 2 =