Намагалися уникнути військового призову пятеро мешканців Березнівського району. Медики визнали чоловіків придатним до служби за станом здоров’я, але йти до лав Збройних сил України вони не поспішають.

За словами начальника Березнівського районного відділу внутрішніх справ Олега Середи, чоловіки ще у січні 2015 року отримали повістку з військкомату про проходження медичного огляду. Військово-лікарська комісія не виявила у них серйозних проблем зі здоров’ям і визнала придатними до служби. Та попри це, вони категорично відмовилися виконувати свій військовий обов’язок, ігноруючи повістки та вимоги працівників військкомату.

У визначений термін пятеро військовозобовязаних жителів району, будучи придатними до військової служби та не маючи права на відстрочку від призову, на військову службу за мобілізацією без поважних причин не прибули до районного військового комісаріату для подальшого відправлення на постійне місце дислокації. Про це військовий комісаріат повідомив правоохоронців.

Ці факти слідчі Березнівського райвідділу міліції внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Двом чоловікам вже повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого статтею 336 Кримінального кодексу України (ухилення від призову за мобілізацією). Санкція статті передбачає позбавлення волі від двох до п’яти років.

Подальшу долю чоловіків, які не захотіли виконати свій військовий обов`язок, вже визначить Феміда.

Повідомляє Світлана Бойчура, Березнівський РВ УМВС

482 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вісімнадцять + одинадцять =

НОВИНИ