У цьому році придбано майже тисячу триста путівок для санаторно-курортного лікування чорнобильців І категорії та близько двісті путівок для дітей-інвалідів ЧАЕС разом з одним із батьків. Такі громадяни відпочиватимуть у 10 санаторних закладах, що знаходяться у Вінницькій, Волинській, Закарпатській, Львівській, Одеській, Тернопільській та Хмельницькій областях, а також на Рівненщині.

Перші заїзди чорнобильців до оздоровчих закладів відбулися 1 та 9 червня. Наразі проходять санаторно-курортне лікування 50 осіб, віднесених до І категорії, та 15 дітей-інвалідів ЧАЕС, котрі оздоровлюються у супроводі одного із батьків.

Як повідомили у департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації, цьогоріч відбулися зміни, пов’язані із оздоровленням громадян, постраждалих від аварії на ЧАЕС. Так, упродовж березня-травня було проведено закупівлю послуг для санаторно-курортного лікування чорнобильців І категорії, та дітей-інвалідів. Згодом було укладено договори із санаторно-оздоровчими закладами, пропозиції яких визнано економічно вигідними.

Як відмітив заступник голови Рівненської облдержадміністрації Олександр Савчук, особлива увага приділяється оздоровленню та відпочинку пільговиків, але на контролі також оздоровлення школярів, дітей загиблих Героїв Небесної Сотні та АТО, військовослужбовців, котрі захищають Україну на Сході, дітей переселенців із Криму та східних областей нашої держави.

 Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

ВОЛОДИМИР ХОМКО НАПРОРОКУВАВ ЖЕКам «СУМНУ ДОЛЮ»

Жителі Рівненщини перетинатимуть кордон за спрощеним порядком

Працівники ДАІ Рівненщини за десять днів склали 166 адмінпротоколів на водіїв-перевізниківtomat_green-01

494 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

двадцять − 18 =