У приміщенні Рівненської РДА відкрили бюро правової допомоги та оновлений центр надання адміністративних послуг.
В бюро працюватимуть відділ консультування громадян з правових питань та адвокати.
На офіційне відкриття завітав перший заступник голови облдержадміністрації Юрій Приварський.
«Відкриття бюро правової допомоги, це нагода отримати відповідну правову допомогу саме тим верствам населення, які потребують її найбільше: дітям-сиротам, учасникам АТО, малозабезпеченим сім’ям, переселенцям. Створення центрів правової допомоги є позитивним кроком, який покращує якість надання послуг громадянам», – зазначив Юрій Приварський.
В свою чергу голова Рівненської РДА Володимир Пилипчук подякував усім, хто долучився до відкриття бюро, адже в районі проживає майже 90 тисяч жителів і вони потребують фахової правової допомоги.
Під час заходу директор Рівненського регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Василь Овдіюк розповів присутнім про специфіку діяльності бюро.
«Варто зазначити, що в Рівненському бюро правової допомоги юридичні послуги зможуть отримувати не лише мешканці обласного центру, а й жителі інших населених пунктів. Це надзвичайно зручно, що новостворене бюро знаходиться у приміщенні райдержадміністрації, де, окрім того, функціонують і ЦНАП та Управління пенсійного фонду. Тобто в одному приміщенні громадяни зможуть отримати весь спектр послуг», – відзначив Василь Овдіюк.
Нагадаємо, на Рівненщині працює вже 12 бюро правової допомоги.
Бюро правової допомоги – це всеукраїнська мережа точок доступу до безоплатної правової допомоги, активного поширення правової інформації та доступу до правових консультацій. Основними завданнями бюро правової допомоги є правопросвітництво у територіальних громадах, надання безоплатної первинної правової допомоги, правової інформації та консультацій, забезпечення доступу до безоплатної вторинної правової допомоги (представництво інтересів в суді) вразливих категорій громадян, забезпечення доступу до електронних сервісів Міністерства юстиції.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
404 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 + дванадцять =