Юні науковці Рівненщини розпочали літні навчання 
На Рівненщині розпочали роботу три профільні літні школи для обдарованої молоді області – «Релігієзнавство, історія релігії», «Соціально-економічні дослідження» та «Філологія».
Навчання відбувається на базі дитячого санаторно-оздоровчого комплексу «Електронік-Рівне».
Організаторами шкіл виступили управління освіти і науки Рівненської ОДА та Рівненська Мала академія наук учнівської молоді – відповідно до Обласної програми підтримки молоді на 2016–2020 роки.
У рамках функціонування шкіл проводитимуть лекції, на які запрошують науковців рівненських та столичних ВУЗів, а також тематичні екскурсії. По закінченні навчання, МАНівці виконають практичні завдання.
Так, старшокласники-економісти вже побували у Львові. Там учні ознайомилися з роботою Інституту міста та відвідали стадіон «Арена Львів». Передусім їх цікавили економічні аспекти діяльності міста та, зокрема, стадіону.
МАНівці-релігіознавці побували у храмах Рівненщини та Тернопільщини. А юні філологи провели дослідження у Кременці та Почаєві – відвідали музеї та дізналися особливості мистецтва і фольклору.
Для обдарованих школярів організатори ще запланували відвідини НУ «Острозька академія» та ознайомлення з роботою виробничих підприємств.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
409 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пять × пять =