В Дубенській виховній колонії управління ДПтС України в Рівненській області відбувся міні-футбольний турнір. В турнірі приймало участь п’ять команд. Три з них – вихованці установи, зокрема, першого та другого відділень, а також дільниці соціальної адаптації, четверта – це співробітники установи, а п’ята – запрошена команда Церкви «Віфанія».
1
Матчі проходили на території спортивного майданчика загальноосвітньої школи установи. Заявлені команди зіграли один з одним по круговій системі, що дозволило визначити дійсно найсильнішого. А визначити його було не просто, адже відразу троє учасників набрали рівну кількість залікових очок і переможця довелося визначати по додаткових показниках, зокрема, по кількості забитих та пропущених голів.
2
Найбільше голів у ворота суперників забили гості з Церкви «Віфанія», вихованці дільниці соціальної адаптації здобули друге місце, при цьому показавши пристойну гру, а третіми стали співробітники колонії.
Спортивне свято справді вдалося і позитивні емоції, і бажання показати свої найкращі якості та перемогти було у всіх учасників турніру. На завершення переможці змагань отримали грамоти та подарунки.
Повідомляє Дубенська виховна колонія
365 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

три × два =