Традиційно протягом літніх канікул серед вихованців виховних колоній проходить Спартакіада і цей рік не став виключенням. Нещодавно справжньою боротьбою, зі спортивним азартом та жагою до перемоги, завершився заключний етап ХХVIІ заочної Спартакіади серед засуджених у Дубенській виховній колонії, що на Рівненщині.
4
Засуджені змагалися за першість у легкій атлетиці, гирьовому спорті та гімнастиці.
2
У цьогорічних спортивних змаганнях участь прийняло 35 засуджених Дубенської виховної колонії» – розповідає начальник установи Валентин Марач – «За підсумками Спартакіади переможцями визнано колектив засуджених 1–го відділення. Переможці відзначені пам’ятними призами та грамотами».
3
В період проведення Спартакіади засуджені установи змагалися не тільки з основних видів програми – в установі проводились змагання з міні-футболу, волейболу, баскетболу, настільного тенісу.
1
Для кращої мотивації та обізнаності для юних спортсменів було організовано  перегляд відео- та кінофільмів на спортивну тематику, трансляції матчів Чемпіонату України по футболу, Ліги чемпіонів, Ліги Європи з футболу.
 Пповідомляє прес-служба управління ДПтС України в Рівненській області
400 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вісімнадцять − чотири =