Вийти на волю спеціалістами, мають можливість засуджені Городищенської виправної колонії, що на Рівненщині, адже при установі функціонує професійно-технічний навчальний заклад. Як повідомляє прес-служба пенітенціарної служби Рівненської області, днями за результатами 2013-2014 навчального року в колонії відбулося вручення свідоцтв.

«45 засуджених, які були зараховані до навчання, успішно виконали екзаменаційну роботу та склали іспити», – розповів директор Городищенського навчального центру (№96) Микола Климчук.

100_6664

Випускники навчального закладу освоїли спеціальності – машиніст крану, кравець та верстатник широкого профілю. Найбільш популярною серед засуджених виявилась спеціальність верстатника, яка  введена лише у цьому році.

«Держава гарантує кожному громадянинові право на здобуття освіти в установах виконання покарань, і саме це дає можливість плідно використати свій термін відбування покарання для здобуття знань, навичок самоорганізації та розширення світогляду», – коментує начальник виправної колонії Юрій Луцук.

100_6658

478 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 − сім =