парфуми

Шпанівську школу-довгобуд готують до здачі в експлуатацію
Учні Шпанівської школи, що в Рівненському районі, невдовзі матимуть сучасний спортзал і актову залу, а ще – додаткові класи та новенький вестибюль. Усе це вдалося розмістити у добудованому приміщенні навчального закладу, на завершення якого спрямували 27 мільйонів гривень, 19 з яких з державного бюджету.
Як розповів директор департаменту з питань будівництва та архітектури Рівненської ОДА Ярослав Мазярчук, заклад розпочали зводити ще 27 років тому.Лише у 2010 році завершили будівництво І-ї черги. Через п’ять років добудували їдальню та блок початкових класів. Через відсутність коштів незавершені приміщення руйнувалися під дією опадів.
Нині школу-довгобуд готують до здачі в експлуатацію. Біля школи також облаштували стадіон та спортмайданчики, облагородили територію навколо закладу.
«Добудова закладу забезпечить комфортне навчання для півтисячі дітей. Важливо й те, що завершення довгобуду дозволить учням навчатися в одну зміну. А загалом на досягнутому ми не зупиняємося, адже  будівництві об’єктів соціальної сфери – пріоритет», – відзначив голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
Теґи:
1 188 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотири + 12 =