На старому єврейському кладовищі в Острожці, що на Млинівщині, збудують меморіал жертвам Голокосту. Таким чином вшанують пам’ять восьми сотень євреїв, які були розстріляні у цьому містечку під час Другої світової війни.

 «До облдержадміністрації звернулася іудейська громада Рівненщини, аби обговорити та погодити проект меморіалу жертвам Голокосту. Ми маємо зважено підійти до цієї справи. Адже цей меморіал роблять не на роки і десятиліття. Він берегтиме пам’ять про загиблих століттями», – розповів заступник голови ОДА Олександр Савчук.

Меморіальний комплекс буде збудовано в рамках Міжнародного гуманітарного проекту «Захистимо пам’ять» за кошти Американсько-єврейського комітету.

За словами голови міської громадської організації «Рівненська єврейська громада», директора Рівненського благодійного фонду «Хесед-Ошер» Генадія Фраєрмана, загалом в Україні буде побудовано п’ять таких меморіалів: три – у Волинській, по одному – у Львівській та Рівненській областях.

Затверджений проект меморіального пам’ятного знака буде надіслано до столичної комісії у справах увічнення пам’яті жертв війни та політичних репресій. А вже влітку заплановане відкриття цього комплексу, на яке запросять гостей з Німеччини, Ізраїлю та США.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”

Увага! Розшукується дівчина!

На Рівненщині “складних” дітей лякають ІТТ

РІВНЕНСЬКІ ДЕРЖОХОРОНЦІ НЕСУТЬ СЛУЖБУ У ПОРТАХ ОДЕЩИНИ

tomat_green-01

472 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 + пятнадцять =