плід на 14 тижні вагітності (фото з мережі Інтернет)

плід на 14 тижні вагітності (фото з мережі Інтернет)

Новинам по-рівненськи” повідомили власні джерела про шокуючу подію, яка сталася у селі Рудня на Костопільщині. Зокрема нам повідомили: жінка була вагітна на 5 місяці, і вирішила позбутись дитини випила препарат, який викликає аборт. Як тільки дитина вийшла вона виявилась жива, жінка злякалась, обмотала дитину пелюшкою, і кинула в грубку.
Наслідки штучного аборту дали про себе знати – у жінка відкрилась кровотеча, вона відразу ж звернулась до медиків. Власне джерело повідомляє, що до жінки приїхала місцева медсестра, саме вона побачивши усю картину викликала швидку. Після чого медики повідомили про дану подію правоохоронцям.
У поліції факт повідомлення медиків підтверджують. Та кажуть, що криміналу тут нема. На світ з’явилась ще не сформована дитина, а ембріон. Наразі медики намагаються встановити точний термін вагітності – попередньо це 14-15 тиждень. Офіційного підтвердження про те чи вживала жінка дійсно препарат аби стимулювати викидень наразі немає.
Для довідки: Аборт – це переривання вагітності протягом перших 28 тижнів, коли плід ще нежиттєздатний. Штучні аборти діляться на ранні – протягом перших 12 тижнів вагітності і пізні протягом 13-28 тижнів.
До слова жінка одружена та має двох дітей.
Читайте також: На Рівненщині жінка, яка викликала викидень на 5 місяці вагітності не підлягає кримінальній відповідальності
Вікторія Малецька
Теґи:     
4 300 переглядів

Один комментар на “На Рівненщині жінка викликала викидень та спалила плід у грубці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

три × пять =