фото ілюстративне з мережі Інтернет

фото ілюстративне з мережі Інтернет

Як повідомляли вчора “Новини по-рівненськи” у селі Рудня на Костопільщині жінка спровокувала викидень та спалила плід у грубці.  Власні джерела стверджують, що жінка пила препарат аби спровокувати викидень перебуваючи на 5 місяці вагітності. Після чого була змушена звернутись до лікарів за допомогою бо відкрилась кровотеча. Тепер медики намагаються встановити точний термін вагітності. Офіційного підтвердження того, що жінка самостійно стимулювала викидень наразі немає. Та навіть якби вона це зробила – це не є кримінальним порушенням.
Згідно зі роз’ясненням статті 134 ККУ згідно чинного законодавства вагітна жінка, яка сама викликала штучне переривання вагітності, не підлягає кримінальній відповідальності”, – розповідає Любов Белаш з прес-служби поліції. ” А згідно з роз’ясненням статті 115 того ж Кодексу – посягання на плід людини до початку пологового процесу не є посяганням на життя (незалежно від віку плода) і не може кваліфікуватися як вбивство”.
Від так, у правовому полі, жінка не порушила жодного закону.
Що стосується моральної сторони цієї історії, то це тема багата на суперечки.
До публікації “Новин по-рівненськи” у соціальних мережах були коментарі, дописи на електронну пошту та навіть дзвінки. Одні засуджували жінку інші ж виправдовували…
“Це особиста справа жінки, ніхто ж не знає причини чому вона так вчинила і взагалі, як вона все це переживає. Засуджувати легко, треба спробувати зрозуміти…”
“Я в шоці до чого вона дійшла, що таке зробила”
“Це вони зараз серйозно, спалила своє дитя і не злочин??? з таких законів, реально в шоці”
“А мені її шкода, не варто було це виносити на загал” 
Варто відмітити, що яку б позицію не займала жінка, лікарі не радять робити штучні аборти самостійно, бо це може мати фатальні наслідки для здоров’я, а інколи навіть і життя жінки.

А, як ви відноситесь до абортів в тому числі і на пізніх термінах вагітності?

View Results

Loading ... Loading ...
Маєте власні думки з цього приводу – пишіть у коментарях. Нам важлива ваша думка.
Вікторія Малецька
Теґи:   
3 334 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

один + дванадцять =