На Рівненщині почали надавати допомогу звільненому від терористів місту Святогірськ, що на Донеччині.

«Сьогодні туди виїде перша машина із продуктами. Надати понад 5 тисяч тонн продукції, а також допомогти з пальним зголосилися 15 підприємств та фермерських господарств області. Тож вже через декілька годин мешканці Святогорська отримають картоплю, свіжий хліб, овочі, борошно, макарони, гречку, консерви та мінеральну воду», – зазначив голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок.

Цей захід організовувала Рівненська ОДА на виконання доручення Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка щодо забезпечення цих міст продуктами харчування.

До збору продуктів долучився і голова ОДА, який за власні кошти закупив понад 50 кілограм круп – гречку та рис. «Хочу особистим прикладом показати, що зараз потрібно максимально підтримати тих людей, які потребують допомоги. Лише разом, спільними зусиллями, ми зможемо подолати усі труднощі та проблеми», – зазначив Сергій Рибачок.

Також голова ОДА подякував тим підприємцям, котрі долучилися до ініціативи облдержадміністрації та Уряду щодо забезпечення міст, звільнених від терористів, продуктами харчування

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

Теґи:
385 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 + пять =