З нагоди Дня фізичної культури і спорту у Рівному пройшли спартакіади серед інвалідів
Під час ХХІ спортивних ігор інвалідів, що відбулися у приміщенні регіонального центру «Інваспорт», змагалися спортсмени з ураженнями опорно-рухового апарату (настільний теніс, кульова стрільба, армспорт), з вадами зору (шахи, шашки, армспорт) та вадами слуху (настільний теніс, кульова стрільба, більярд).
У змаганнях прийняли участь 220 учасників із  Сарненського,  Костопільського, Рокитнівського, Зарічненського, Здолбунівського районів, міст Кузнецовськ, Острог та Дубно. Також до спортивних ігор долучилися мешканці Бугринської об’єднаної територіальної громади, вихованці Острозької спецшколи-інтернату, Клеванської спецшколи-інтернату, Костопільської спецшколи-інтернату  та м.Рівне.
Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями.
135638_1
Переможці та призери змагань з настільного тенісу:
Жінки
І місце – Рижковська Людмила (м. Рівне)
ІІ місце – Пилипей Олександра (м. Рівне)
ІІІ місце – Дячук Інна ( м. Рівне)
Чоловіки
І місце – Белошицький Павло (м. Рівне)
ІІ місце – Павульчук Василь ( м. Острог)
ІІІ місце – Радисюк Микола ( м. Рівне).
Переможці та призери змагань з кульової стрільби:
Жінки
І місце – Пилипака Валентина ( м. Рівне)
ІІ місце – Давидович Оксана ( м. Рівне)
ІІІ місце– Челік Сніжана (м. Рівне).
Чоловіки
І місце – Денисюк Володимир ( м. Рівне)
ІІ місце – Стаднік Дмитро ( м. Рівне)
ІІІ місце – Семенович Василь (м. Рівне).
Переможці та призери змагання з більярду:
І місце – Василевич Сергій (м. Рівне)
ІІ місце – Ажнюк Василь (м. Рівне)
ІІІ місце – Крот Михайло (м. Рівне).
Переможці та призери змагань з настільного тенісу серед спортсменів з ураженнями ОРА:
Жінки
І місце – Шкадюк Ірина (м. Рівне)
ІІ місце – Крупич Ванесса (Рокитнівський р-н)
ІІІ місце – Стахановська Наталія (м. Рівне)
Чоловіки
І місце –  Пахнюк Олександр (Рокитнівський р-н)
ІІ місце – Вегера Назар (м. Рівне)
ІІІ місце – Білошкурник Юрій (м. Острог)
Переможці та призери змагань серед спортсменів на візках:
Жінки
І місце – Сівак Надія (м. Рівне)
Чоловіки
І місце – Попок Віталій (м. Рівне)
ІІ місце – Буткевич Петро (м. Рівне)
Переможці та призери змагань з кульової  стрільби:
Жінки
І місце – Юрчук Людмила (м. Рівне)
ІІ місце – Горак Наталія (м. Рівне)
Чоловіки
І місце – Сівак Іван (м. Рівне)
ІІ місце – Фенюк Юрій (м. Рівне)
ІІІ місце – Мурашко Олександр (м. Рівне)
Переможці та призери змагань з армспорту:
Жінки + 60 кг
І місце – Михальчук Анна (м. Дубно)
Чоловіки   до 70 кг
І місце – Пахнюк Олександр (Рокитнівський р-н)
ІІ місце – Грицюк Микола (м. Рівне)
ІІІ місце – Цицюра Олександр (Сарненський р-н)
Чоловіки   до 80 кг
І місце – Грабінов Дмитро (Здолбунівський р-н)
ІІ місце – Мороз Олег (м. Дубно)
Чоловіки  +80 кг
І місце – Тарасюк Олексій (м. Рівне)
ІІ місце – Лопуга Андрій (Рокитніський р-н)
Абсолютна категорія
І місце – Сумський Олег (м. Рівне)
ІІ місце – Куленко Микола (Рокитнівський р-н)
ІІІ місце – Мельничук Віталій (м. Рівне)
Переможці та призери змагань з армспорту:
Жінки +60 кг
І місце – Асєєва Ніна (м. Рівне)
ІІ місце – Богданець Оксана (Рокитнівський р-н)
Чоловіки  +60 кг
І місце – Гулюк Микола (м. Рівне)
ІІ місце – Ткачук Микола (м. Рівне)
ІІІ місце – Оліщук Антон (Клеванська спецшкола-інтернат)
Чоловіки   до 70 кг
І місце – Субота Роман (м. Рівне)
ІІ місце – Гарбар Антон (Клеванська спецшкола-інтернат)
ІІІ місце – Дожук Ігор (Клеванська спецшкола-інтернат)
Чоловіки + 80 кг
І місце – Скряга Іван ( м. Рівне)
ІІ місце – Саливонюк Володимир (м. Рівне).
Переможці та призери змагань з шахів:
Жінки
І місце – Луцик Софія (Клеванська спецшкола-інтернат)
ІІ місце – Озарчук Антоніна (м. Рівне)
ІІІ місце – Дорожинська Любов (м. Рівне)
Чоловіки
І місце –Асєєв Костянтин (м. Рівне)
ІІ місце – Нестерук Дмитро (Клеванська спецшкола-інтернат)
ІІІ місце – Береза Сергій (м. Рівне)
Переможці та призери змагань з шашок-64:
Жінки
І місце – Никитюк Галина (м. Рівне)
ІІ місце – Матковська Катерина (м. Рівне)
ІІІ місце – Мовчан Ніна (м. Рівне)
Чоловіки
І місце – Жабчик Сергій ( м. Рівне)
ІІ місце – Асєєв Сергій ( м. Рівне)
ІІІ місце – Макарчук Володимир (Гощанський р-н).
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
618 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 − 3 =