Юні лісівники з усієї Рівненщини зібралися на щорічний обласний збір учнівських лісництв «Майбутнє лісу в твоїх руках», який відбувся за підтримки обласного управління лісового та мисливського господарства та РОО Товариства лісівників України на базі КЗ «Станція юних натуралістів».

Цьогорічний дев’ятий зліт шкільних лісництв області зібрав майже два десятки команд з усіх куточків Рівненської області, які представляли виставки своїх робіт, захищали наукові праці, презентували короткий звіт про виконану роботу.

Перший заступник начальника Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства Сергій Івашинюта високо оцінив здобутки юних лісоводів області, наголосивши, що найкращим доказом цього є призові місця вихованців шкільних лісництв області на загальноукраїнських змагання, та висловив сподівання, що у майбутньому школярі продовжать свою освіту у профільних навчальних закладах і працюватимуть у лісовій галузі краю.

Юних лісівників привітав голова Рівненської обласної організації Товариства лісівників України Микола Шершун, який щиро подякував усім вихованцям шкільних лісництв і їхнім наставникам за наполегливу, копітку, а головне ефективну роботу для збереження і примноження природних багатств нашого краю.

Усі організатори обласного збору учнівських лісництв наголосили, що з року в рік рівень підготовки команд юних лісоводів помітно зростає. Ось і цього року вони презентували цікаві та оригінальні роботи на виставці, наукові роботи були більш ґрунтовними, а їхні теми відповідали потребам часу. Зрештою, серед команд була більш відчутною конкуренція та прагнення до перемоги. У підсумку, високі результати показали вихованці Вовковиївського шкільного лісництва «Діброва», Висоцького шкільного лісництва, шкільного лісництва «Зелений паросток» Млинівського району.

А честь області на Всеукраїнському зборі шкільних лісництв, який цього року відбудеться восени в Хмельницькій області, відстоюватиме команда лісництва Оженинського шкільного лісництва «Вікова діброва» ДП «Острозький лісгосп». Саме вони стали кращими юними лісівниками Рівненщини.

233

 Повідомляє  Рівненське обласне управління лісового та мисливського господарства

388 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

девятнадцять − 18 =

НОВИНИ