Кожен другий споживач газу на Рівненщині отримує субсидію. 
Незважаючи на те, що 54 % споживачів газу в Рівненській області вже отримали субсидію на новий опалювальний сезон, борги населення за газ перед ТОВ «Рівнегаз Збут» з початком опалювального сезону знов почали зростати і на початок листопада становлять 95 млн грн. 
Заборгованість за газ мешканців Рівненської області станом на 1 листопада 2017 року сягнула майже 95 млн грн. Це при тому, що вже 54 % споживачів газу в Рівненській області вже отримали субсидію на новий опалювальний сезон.
«Незважаючи на отримання споживачами субсидій станом на початок опалювального сезону,  суми заборгованостей все ж  ставлять під загрозу стабільне постачання газу для споживачів регіону. Адже через відсутність коштів ТОВ «Рівнегаз Збут» не може своєчасно розрахуватись з державним постачальником – НАК «Нафтогаз України» за отриманий  природний газ та оперативно замовити необхідні обсяги для подальшого забезпечення газом споживачів», – повідомив дитектор  «Рівнегаз Збуту» Леонід Кошельник.
У  зв’язку з ситуацією що склалася,  ТОВ «Рівнегаз Збут» проводить системну роботу із боржниками, зокрема скеровуються позовні заяви до суду та проводиться відключення злісних неплатників. Адже згідно із чинним законодавством, якщо накопичені борги не погашаються, компанія зобов’язана припинити газопостачання споживачу.
ТОВ «Рівнегаз Збут» звертає увагу споживачів, які на даний момент мають складне фінансове становище, що вони можуть звернутися до органів соціального захисту населення та отримати  допомогу від держави у вигляді субсидії.
До того ж, з 1 травня 2017 року за наявності двомісячної заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг у споживача житлова субсидія на наступний період не призначатиметься. Згідно з постановою №300 від 26 квітня, в разі отримання інформації про прострочену більш як два місяці заборгованість з оплати послуг житлово-комунальних послуг субсидія на наступний термін не призначається.
Упродовж 10 місяців 2017 року через системні несплати були припинені постачання 529 абонентів, за якими облікувалис я борги на загальну суму більше  4 347,07 тис. грн. В «Рівнегаз Збуті» зазначають, що якби споживачі вчасно звернулися до компанії із заявою про реструктуризацію боргу, відключення газу можна було б уникнути.
“Рівнегаз Збут” наголошує, що овариством відключення застосовується, як крайній захід впливу на боржника.
Повідомляє прес-служба ТОВ «Рівнегаз Збут»

 

416 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 + пятнадцять =