3084ade40527e4c2827eed450454a1f6На позачерговій сесії Рівненської обласної ради були внесені зміни до обласного бюджету. Зокрема, депутати збільшили доходну частину загального фонду бюджету на понад 732 мільйони гривень, спеціального фонду – на 28 з половиною мільйонів.

Планується, що у 2016 році Рівненщина отримає понад 2 мільярди гривень на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства.

– Ця сума на 252 мільйони більша, ніж планувалося раніше. Зростання суми зумовлено тим, що посилення соціального захисту та підтримка малозабезпечених жителів Рівненщини має постійно зростати і є одним з наших пріоритетів, – зауважив голова Рівненської обласної ради Володимир Ковальчук.

Окрім того, за словами Володимира Ковальчука, понад 16 мільйонів гривень цьогоріч спрямують на виплати допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, а також прийомним батькам та батькам-вихователям за принципом «гроші ходять за дитиною».


– Дуже важливо, аби такі дітки відчували підтримку держави. Так ми зможемо зробити дітей більш щасливими. Я завжди повторюю, що діти – це наше майбутнє, майбутнє нашої країни. Інвестуючи у повноцінне дитинство маленьких українців – ми вкладаємо гроші у майбутнє самої України, – зазначив Володимир Ковальчук.

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

У 2015 році у Рівненському перинатальному центрі народилось 95 двієнь та трійня

Працівники ринку “Дикого” приходили до міського голови шукати захисту від депутата Сухого

На Рівненщині готуються до ожеледиці

На Рівненщині повісилась 21-річна дівчина

На Рівненщині об’єднують Пенсійні фонди

У 6 громадян вилучено приладдя, призначене для незаконного видобування бурштину

На Рівненщині виявили автомобіль, який розшукується у Дніпропетровську

Грип та ГРВІ: що робити, щоб вберегтися

На Рівненщині зростає кількість хворих на грип та ГРВІ

НА РІВНЕНЩИНІ БРАТ, ЗАСТУПИВШИСЬ ЗА БАТЬКА, ВДАРИВ НОЖЕМ БРАТА

tomat_green-01

Теґи:   
497 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × три =