Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Рівненській області спільно із працівниками Рівненської митниці ДФС зупинено спробу одного із волинських підприємств незаконно експортувати до Німеччини 24 тонни дизельного пального під виглядом мастильних матеріалів.В рамках проведення операцій «Акциз-2017», «Рубіж-2017» та розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 2051 та ч. 1 ст. 366 КК України встановлено, що одне із підприємств, зареєстрованих в Луцьку, яке за попередньою інформацією створене з метою прикриття незаконних зовнішньоекономічних операцій, подало на Рівненську митницю ДФС до оформлення митну декларацію про експорт до Німеччини 24 тонни мастильних матеріалів.
Під час часткового митного огляду відібрано зразки експортованої продукції, які, за результатами проведених експертиз, виявилися дизельним пальним.
В зоні митного контролю Рівненської митниці ДФС проведено обшук автомобіля Volvo та напівпричепа-цистерни, за результатами якого вилучено та передано на відповідальне зберігання вказаний автомобіль з напівпричепом орієнтовною вартістю 2 млн. грн. та 24 тонни дизельного пального орієнтовною вартістю 600 тис. грн.
Повідомляє ГУ ДФС у Рівненській області

636 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 + чотирнадцять =

НОВИНИ