В області працює Рада туристичних міст і регіонів та Наукова рада з туризму та курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.
Учасників заходу привітали голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко та його заступник Світлана Богатирчук-Кривко.
«Для нас надзвичайно важливо те, що такий захід відбувається на Рівненщині. Це є своєрідним визнанням того, що наша робота має результати, адже туризм є пріоритетним у розвитку області», – зауважив Олексій Муляренко.
Керівник ОДА нагадав, що за невеликий проміжок часу вдалося зробити чималий прорив в реалізації туристичного потенціалу краю. Зокрема, початок створення мережі туристичних інформаційних офісів, реалізація проекту «Медове коло», відродження спідвею, створення нових маршрутів та їх маркування, активізація екологічного туризму. А в планах, крім іншого, є долучення до мережі Зелених та Культурних шляхів Європи.
Присутня на засіданні в.о. директора департаменту туризму та курортів Мінекономрозвитку Віталіна Мартиновська відзначила серйозний підхід та роботу керівництва ОДА у розвитку туризму в області. Особливо посадовець акцентувала на створенні бренду «Рівненщини туристичної».
Також столична гостя представила присутнім законопроект, який напрацювали в Міністерстві. Документом передбачається вдосконалити законодавчі підстави туристичної  галузі, зокрема, термінування, категорії об’єктів, фінансову відповідальність, страхування та державний нагляд.
Під час заходу туристичні принади Рівненщини презентували представники цих об’єктів, а науковці ознайомили зі своїми напрацюваннями у розвитку різних видів туризму.
Аби гості відчули унікальність Рівненщини, їм влаштують поїздку до Тараканівського форту та нічну екскурсію «Духи та легенди Дубенського замку».
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
Теґи:
437 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − сім =

НОВИНИ