????????????????????????????????????

Голова Рівненської обласної ради Володимир Ковальчук взяв участь у роботі виїзного засідання міжфракційного депутатського об’єднання Верховної Ради України «Депутатський контроль». Нагадаємо, що це об’єднання народних депутатів від різних політичних сил, головним завданням якого є контроль за діяльністю органів влади, протидія корупції, підвищення ефективності державного управління, створення прозорих умов для розвитку підприємництва тощо. Нині до «Депутатського контролю» входить 31 народний обранець.

Володимир Ковальчук окреслив колегам з Верховної Ради здобутки та проблемні питання у боротьбі з корупцією на Рівненщині. Зокрема, голова обласної ради наголосив, що в області склалася складна ситуація з незаконним видобутком бурштину.

– На жаль великою проблемою для області залишається корупція, пов’язана з незаконним видобутком бурштину, який «кришують» «перевертні в погонах», як рядові, так і вищі правоохоронні чини. Я особисто нещодавно заявив, що оголосив війну бурштиновій мафії на Рівненщині. Ми вже маємо певні плани та напрацювання, як боротися з цією проблемою. Поки «розкривати усі карти» не буду, але запевняю, що перші кроки у даному напрямку вже робляться і, я впевнений, результати не дадуть довго на себе чекати, – зазначив Володимир Ковальчук.

Також керівник депутатського корпусу вкотре нагадав парламентарям про необхідність прийняття закону, який би регламентував легальний видобуток «сонячного каменю». Нагадаємо, Верховна Рада України більшістю голосів підтримала у першому читанні законопроект «Про особливості видобутку бурштину-сирцю на родовищах, які не мають промислового значення». Однак, під час другого голосування проект не набрав достатньої кількості голосів.

– Панове народні депутати, якщо Ви доб’єтеся прийняття цього закону, людям не доведеться ховатися та воювати з владою і правоохоронцями. Жителі північних районів Рівненщини могли б легально оформитись на роботу, мали б соціальний захист і можливість отримувати пенсії. Окрім того, місцеві бюджети отримали б значні доходи і нарешті зупинилося б знищення довкілля. Адже законопроект передбачає, зокрема, створення та регулювання бурштинової біржі й особливості проведення операцій, пов’язаних з торгівлею бурштином, а також – рекультивацію земель, після видобувних робіт, – звернувся до парламентарів Володимир Ковальчук.

За словами співголови міжфракційного об’єднання Геннадія Кривошеї, «Депутатський контроль» і завітав на Рівненщину, аби дізнатися про основні проблеми області.

– Поспілкувавшись з керівництвом Рівненщини та місцевими активістами ми зрозуміли, що закон про видобуток бурштину – це не лише ще один спосіб для країни поповнювати бюджети усіх рівнів, але й, що головніше, можливість для громадян легально заробляти кошти. Тому ми, я обіцяю, активізуємо роботу у Верховній Раді щодо прийняття цього закону, – запевнив нардеп.

Також столичні депутати повідомили, що у Рівному відсьогодні діятиме громадська приймальня МДО «Депутатський контроль», куди можуть звертатися активісти та повідомляти про корупційні дії чиновників і правоохоронців, або ж про інші порушення законодавства та прав жителів області.

Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

РОЗШУКУЄТЬСЯ БЕЗВІСТИ ЗНИКЛИЙ ЖИТЕЛЬ РІВНОГО

Рівненського Героя у клінічному центрі відвідав Петро Порошенко

НА РІВНЕНЩИНІ ПРАВООХОРОНЦІ ВИКРИЛИ ЖІНКУ, ЯКА ВБИЛА, РОЗЧЛЕНУВАЛА ТА ЗАКОПАЛА НА ГОРОДІ ВЛАСНОГО ЧОЛОВІКА

У Рівному немовлята змагались за звання найкращого плавця

Рівнян познайомлять з відомими краянами

У Рівному відбулося перше засідання клубу «Мамине сонечко»

У Рівному через брак коштів на лікування пенсіонер покінчив з життям

На Рівненщині знайшли поліетиленовий пакет з розчленованим тілом людини

В Україні завершилася епідемія грипу

Теґи:
661 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × 1 =