На перетині міжнародної траси Київ – Ковель, при в’їзді до району, з ініціативи місцевої влади звели чотирьохметровий металевий Тризуб. А виготовили його підприємці.
Як розповів голова Рокитнівської РДА Микола Кушнір, місце біля каплички обрано не випадково.
«Якщо ми будемо єдині у вірі, ми будемо непоборні. І цей символ має бути закликом для всіх, що нас роз’єднати не можливо», – звернувся до присутніх керівник району.
Заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір привітав мешканців району з новою окрасою.
«Особливо приємно, що у цей нелегкий для України час ми відкриваємо і школи, і дитсадки, і лікарні, і пам’ятні знаки. Встановленням цього знаку ми демонструємосвою громадянську позицію. Адже для сучасного покоління українців Тризуб – це символ з великим змістом. З найдавніших часів Тризуб був своєрідним оберегом.Тому бажаю, щоб він став не лише окрасою, а й оберегом вашого району і області в цілому», – зазначив Віталій Ундір.
За словами заступника голови ОДА, такий Тризуб приваблюватиме й туристів, адже подібних пам’ятників в Україні одиниці.
Присутній на заході представник Генерального штабу полковник Олексій Ноздрачов подякував Рівненщині та, зокрема, Рокитнівщині, за допомогу армії та Луганщині. Адже між Рокитнівською та Новопсковською РДА триває співпраця у рамках угоди, і невдовзі такий же патріотичний пам’ятний знак встановлять і там.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
Теґи:
307 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 − вісім =

НОВИНИ