20 осередків загорання торфовищ загальною площею понад 80 гектарів виявлено у північних районах Рівненщини. Особливої уваги потребують ті ділянки, які знаходяться близько до державного кордону. Про це повідомив перший заступник голови обласної держадміністрації Юрій Приварський на засіданні постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рівненської області.

«У Березнівському, Володимирецькому, Дубровицькому, Зарічненському, Рокитнівському та Сарненському районах склалась непроста ситуація з торф’яними пожежами. Втім, як запевняють рятувальники, загрози населеним пунктам і лісовим масивам немає», – зауважив Юрій Приварський.

До гасіння пожеж долучаються представники місцевої влади, рятувальники, лісівники, жителі північних районів. В основному робота направлена на локалізацію пожеж. Для цього тліючі  ділянки обкопують та заливають водою за допомогою мотопомп. Зокрема, на Сарненщині було викопано невеликий ставок, щоб для гасіння пожежі отримати великий об’єм води.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

tomat_green-01

421 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × два =