В Кузнецовську напередодні головного державного свята – Дня Незалежності – відбуватимуться два турніри: з боксу та плавання.

На стадіоні ВП РАЕС «Ізотоп»  розпочалися змагання за призи ДП «НАЕК «Енергоатом» учасники 29-го Міжнародного Турніру з боксу пам’яті М.І.Кузнєцова. У турнірі беруть участь найсильніші українські та іноземні боксери. Планується участь 57-ох спортсменів з України, Таджикистану, Молдови, Дагестану від 18 років. Українська команда, до складу якої входить майстер спорту міжнародного класу рівнянин Олександр Шепелюк, представлена боксерами з 17-ти міст України, зокрема Кузнецовськ презентуватимуть 8 спортсменів. Традиційно поєдинки відбуватимутьсяу десятьох вагових категоріях відповідно до правил Всесвітньої асоціації любительського боксу АІВА.

Суддівську колегію очолить головний суддя турніру, суддя міжнародної категорії з міста Львів Ігор Білецький.

Очікується прибуття на турнір почесних гостей із столиці – представника Федерації боксу України, генерального секретаря Федерації боксу України Іллі Гуревича та провідного спеціаліста із спортивної роботи Атомпрофспілки ДП «НАЕК «Енергоатом» Миколи Меркушева.

Третій рік поспіль у святкові вихідні відбуватимуться змагання на озері Білому. Кубок України з плавання на відкритій воді серед ветеранів та ІІ Міжнародний турнір з плавання на відкритій воді серед юнаків, юніорів та дорослих, присвячений Дню Незалежності України, проходитиме за підтримки ДП «НАЕК «Енергоатом». Серед 50-ти учасників турнірів – представники міст та областей України, гості з Польщі та Білорусі. Головним суддею змагань традиційно виступить президент Федерації плавання України, олімпійський чемпіон Сергій Фесенко.

Організаторами змагань розроблено та позначено буйками безпечний прибережний маршрут протяжністю одну морську милю (1650 метрів).

Насичений спортивними подіями тиждень доповнить календарна зустріч кузнецовської команди «Ізотоп» з командою футбольного клубу «Коростень» (Житомирська область) на Кубок України, яка відбудеться 20-го серпня.

Різноманітність змагань дозволить цікаво та з користю провести тривалі вихідні жителям міста-супутника Рівненської АЕС та регіону.

Про це повідомляє прес-центр Рівненської АЕС

500 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

тринадцять + 18 =