У період святкування Водохреща підрозділи Головного управління ДСНС України у Рівненській області нестимуть службу у посиленому режимі та здійснюватимуть чергування біля офіційно визначених місць купання.
Так, 19 січня, у місті Рівному співробітники ДСНС із залученням спеціальної техніки чергуватимуть на найбільшій водоймі обласного центру озері Басів Кут, де відбудеться загальноміська молитва за мир в Україні, освячення води, а потім купання бажаючих в ополонці. Рівненські рятувальники стежитимуть за безпекою громадян, а також облаштують пункт обігріву, де усі бажаючі зможуть зігрітися, переодягнутися та випити гарячого чаю після занурення.
Пункти обігріву обласного управління ДСНС будуть розміщенні біля водойм населених пунктів Ставки та Карпилівка Рівненського району, де громадяни також матимуть можливість зігрітися, окремо рятувальний пост буде біля водойми населеного пункту Обарів.
Також у всіх районах області у визначених місцевою владою місцях для купання, чергуватимуть рятувальні пости Держслужби з надзвичайних ситуацій.
Головне управління ДСНС України у Рівненській області звертається до громадян! Якщо ви дотримуєтеся традицій святкування Водохреща, оберіть для купання місце, де чергують рятувальники! Це додаткове відчуття безпеки і у разі виникнення нестандартної ситуації може вберегти життя! Пам’ятайте, вода не пробачає помилок, а крижана вода – тим паче!
Повідомляє Головне управління ДСНС України у Рівненській області
922 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотирнадцять + 10 =