Загальнонаціональний флеш-моб із вшанування подвигу Героїв битви під Крутами сьогодні підтримали на залізничній станції Рівного.
У виконанні військового оркестру ОК «Захід» пролунав гімн «Героям Крут».
«Сьогодні ми згадуємо трагічну подію в історії України. Вшановуємо молодих людей – кадетів, які у нерівній боротьбі стримували навалу тисячної армії більшовиків. У битві вони протримались кілька днів, аби вберегти незалежність. І не дарма кажуть, це були перші кіборги, Герої, якими повинна гордитись наша держава», – звернулась до присутніх заступник голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко.
Нагадаємо, з нагоди цієї дати 29 січня о 14.00 для рівненських старшокласників у міському будинку культури пройде пам’ятний захід «Вони загинули, щоб ми перемогли», після чого відбудеться покладання квітів до пам’ятного знаку «Загиблим за Україну» (майдан Магдебурзького Права).
О 16.00 у Рівненському обласному краєзнавчому музеї запрацює виставка «Портрети добровольців на війні». Упродовж січня в обласному архіві експонуватиметься виставка документів, присвячена вшануванню пам’яті героїв-юнаків. (вул. Кавказька, 8, корпус №2).
Також в обласній науковій бібліотеці можна буде побачити експозицію «Пам’ятаємо Героїв Крут». А в обласній бібліотеці для молоді – «Крути – трагедія та гордість України» та «Крути – мужність та біль України».
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
375 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 + тринадцять =