Як відомо, останнім часом мешканці багатоповерхового будинку по вул. Д.Галицького, 11 потерпають від сусідства з незаконно облаштованим розплідником собак на території колишнього радіозаводу підприємцем Юрієм Бойко.  Кількість псів настільки велика, що нормальний сон у людей став просто неможливим.

35716

Обговорити перебіг боротьби з власником собак міський голова Володимир Хомко прийшов особисто, адже проблема сусідства з тваринами вкрай серйозна.  

Нагадаємо, тиждень тому за дорученням заступника міського голови Олексія Хмилецького було підготовлено низку звернень до контролюючих органів, аби здійснити всебічну перевірку діяльності розплідника.

35717

«Ця ситуація мене дуже обурює. Нахабству власника немає меж. Із усього видно, що він навіть не збирається добровільно забирати цих собак з території радіозаводу. Юридично ми не маємо права зайти на його приватну територію.

Чинне законодавство не дозволяє нам діяти у радикальний спосіб, проте ми все ж вживаємо певних заходів на користь людей. Тільки-що я мав зустріч з головою облдержадміністрації. Є певні зрушення. Наразі цією справою уже займається обласна прокуратура. Вдалося з’ясувати, що фірма-розплідник зареєстрована аж в Англії»,зазначив міський голова Володимир Хомко.

35719

Міська влада рішуче відстоюватиме права мешканців вул. Данила Галицького у питанні унеможливлення функціонування розплідника, адже люди, які живуть поруч мають право на відпочинок і їх скарги на гавкіт собак є обґрунтованими і справедливими.

В кінці зустрічі міський голова та його профільний заступник з комунальних питань Олексій Хмилецький обійшли прибудинкові території сусідніх будинків. Серед проблем, які піднімали мешканці, були скарги на сусідів, які через якісне асфальтове покриття пересуваються на автомобілях з недопустимо високою швидкістю, наражаючи на небезпеку оточуючих. Люди запропонували покласти у дворі кілька “лежачих поліцейських”, щоб змусити “гонщиків” гальмувати. Зауваживо, що власники автомобілів таким ідеям  не зраділи.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

786 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 + 6 =