Він завжди із нетерпінням чекає цей день, адже знає, що це нагода, коли знову зустрінеться із рідними, близькими та колегамиправоохоронцями. Почесному та шанованому ветерану органів внутрішніх справ Мефодію Михайловичу Федорову сьогодні, 20 червня, виповнилося 104 роки.
Вітання з нагоди дня народження Мефодій Михайлович традиційно приймав і від поліцейських. Заступник начальника ГУНП Руслан Стрельбіцький, заступник начальника управління кадрового забезпечення Василь Петрик та голова ветеранської організації МВС Ігор Поляков завітали із подарунками та побажаннями в доброму здоров’ї приймати гостей ще довгі роки.
Випробувань у житті Мефодія Михайловича випало чимало: війна, повоєнна розруха, відбудова країни та роки боротьби зі злочинністю. Утім, він вдячний долі за те, що відміряла йому стільки років, бо завжди допомагав усім, кому це було потрібно, віддавався роботі сповна, був відповідальним, принциповим. Зараз для рідних — він найкращий у світі батько і дідусь, а для поліцейських — приклад служіння Батьківщині.
До поздоровлень іменнику приєднується керівництво та увесь особовий склад Національної поліції в Рівненській області і щиро дякує за той неоціненний досвід, який він передав не одному поколінню правоохоронців.
Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області
580 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 − тринадцять =