На Рівненщині з робочою поїздкою перебували члени комітету Верховної Ради України з питань бюджету
Свій візит вони розпочали з огляду Корнинської школи, де завершується реконструкція.
Нова будівля вже готова на 99%. За кошти Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР), місцевих бюджетів до існуючого приміщення добудували двоповерховий корпус. Після реконструкції будівля стане втричі більшою, а навчання буде однозмінним.
«Це одна з кращих шкіл на Рівненщині, яка побудована у рамках «Нового освітнього простору». Важливо й те, що тут буде великий спортзал, а на вулиці – всесезонне футбольне поле зі штучним покриттям. Інвестиції в спорт – це інвестиції у майбутнє. До речі, в школі вже сформована своя команда», – звернувся до присутніх голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.
Він подякував голові Комітету ВРУ з питань бюджету, народному  депутату України, президенту Федерації футболу України Андрію Павелку за сприяння у будівництві футбольного поля.   
Андрій Павелко подарував маленьким футболістам два набори м’ячів та футбольну форму. Також для закладу передав сувенірну спортивну футболку із автографами гравців української збірної з футболу. Він побажав юним футболістам наснаги і перемог та  дорости до великого футболу.
«Виїзні засідання досить дієві, адже безпосередньо на місцях можна дізнатися потреби регіону, відбувається живе спілкування. І дуже приємно, що починаємо працювати тут, в Корнинській школі. Адже це моя батьківщина, тут вчився мій батько», – зазначив Андрій Павелко.
У рамках виїзного засідання народні депутати також оглянути діючий стадіон «Авангард», що в обласному центрі.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

445 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 3 =

НОВИНИ