75ab503b660c49783f869731210c9ddaНауковці з департаменту антропології Університету Міссурі (США) провели масштабне дослідження, яке було присвячено природі жіночої зради. Свою роботу вчені назвали “Жіночий оргазм як сигнали: тест двох гіпотез”.
Вчені стверджують, що невірність часто пов’язана з поведінкою жінки під час сексу зі своїм постійним партнером або чоловіком. За словами фахівців, своєрідним сигналом стає частота імітації оргазму. Ті, хто вважає за краще часто демонструвати фальшивий оргазм, часто вибирають собі інших партнерів.
До експерименту залучили добровольців — 138 дівчат і 121 хлопця, учнів коледжів. Дівчатам пропонувалося відповісти, як часто вони відчувають оргазм, чи змінювали свого бойфренда і допускають таку можливість в майбутньому. У чоловіків вчені цікавилися, наскільки добре вони розуміють своїх партнерок і чи задоволені вони в інтимному житті.
В результаті виявилося, що ті жінки, які при інтимній близькості симулюють задоволення, більш схильні до зрад, ніж ті, хто не прикидається.
Джерело: http://dobryjlikar.com
2 330 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 + пятнадцять =

НОВИНИ