Визначено переможців обласного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018»
50 освітян Рівненщини прийняли участь у змаганнях. Найкращі та найактивніші педагоги нашого краю виборювали звання у чотирьох номінаціях: «Українська мова та література», «Фізика», «Німецька мова» та «Фізична культура».
У змаганнях конкурсанти демонстрували вміння використовувати сучасні підходи у компетентнісному полі «Нової української школи», обираючи оптимальні прийоми, способи, методи та засоби навчання на показових уроках у Зорянській школі.
Переможців і лауреатів конкурсу щиро вітали колеги, знайомі, управлінці та влада.
Премії та нагороди вручали заступник голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко, заступник голови  облради Сергій Свисталюк, обласний очільник освіти Григорій Таргонський та ректор Рівненського інституту післядипломної педагогічної освіти Алла Черній.
«Коли Міністерство освіти започаткували конкурс «Учитель року», то Рівненщина була у рейтингу серед кращих. Потім, кілька років поспіль не було жодного призового місця. Я маю величезну надію, що цей рік розкриє нові освітянські таланти області», – зауважила заступник голови РОДА Світлана Богатирчук-Кривко.
За підсумками журі, першість здобули:
У номінації «Українська мова та література» – Островська Катерина Миколаївна, вчитель Рівненської гуманітарної гімназії.
У номінації «Фізика» – Сидорчик Катерина Михайлівна, вчитель Вараської загальноосвітньої школи I – III ступенів №1.
У номінації «Німецька мова»– Ваколюк Людмила Юріївна, вчитель Рівненської гуманітарної гімназії.
У номінації «Фізична культура» – Марковець Марія Василівна, вчитель Суховільського НВК «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Володимирецької райради.
«Хочу побажати, щоб цей конкурс відкрив у вас ще більше натхнення, креативу, педагогічної майстерності та любові до професії. Я впевнений, що саме ви станете агентами змін «Нової української школи», – зауважив начальник управління освіти і науки області Григорій Таргонський.
прес-служба Рівненської ОДА
275 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

дванадцять + 16 =

НОВИНИ