Учні восьмого класу рівненської спеціалізованої школи №15 сьогодні, 23 травня, мали змогу переконатися, що для порушників закону небо дійсно в клітинку, адже прогулянковий дворик ізолятора має металеву решітку.
Саме із ізолятора тимчасового тримання поліцейські відділу ювенальної превенції розпочали екскурсію для підлітків.
Школярі мали нагоду побачити умови перебування: кімнати для спілкування зі слідчим, для відвідування, для прийому затриманих та безпосередньо розташування камер.
Візит до цієї установи поєднали із правовою бесідою, нагадавши дітям про їхні права, права людини та права особи, яку затримують за вчинення злочину чи адмінправопорушення.
Наступні застереження восьмикласники отримали від працівників вибухотехнічного відділу ГУНП в Рівненській області, які наголосили на діях, у разі виявлення небезпечних підозрілих предметів і продемонстрували вибухівку, боєприпаси та засоби спецзахисту.
Дітей зацікавило усе: кожен хотів відчути в рухах гранату та прицілитися із гранатомету, а потім по черзі приміряли бронежилет та захисний шолом.
Екскурсію продовжили у відомчому музеї ГУНП, де дітям розповіли про етапи становлення правоохоронних органів і ознайомили їх із експонатами.
Звісно, що і тут не обійшлося без примірки кашкетів поліцейських із різних країн і форми, «прицілів» із старовинних пістолетів, рушниць та кулемету.
Задоволені візитом до поліції школярі занотували слова вдячності книзі відгуків.
Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області
264 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вісімнадцять + 13 =