DSCN9486 (1)Партнер ГО «Час-Дій» підприємство «Віліс» вже монтує нову лінію з виробництва довгорізаних макаронних продуктів.

“Це буде повністю автоматизована лінія безперервного виробництва, яка здатна буде випускати до 20 тон продукції на добу.  Обслуговуватимуть лінію 4 спеціалісти, зараз вони займаються пусконалагодженням”, – розповідає заступник директора підприємства Сергій Жабчик.

Купили устаткування в Канаді. Воно хоч і не нове, проте якісне. Адже виробник обладнання  італійський.  А Італія, звісно, майстер макаронної справи. Зараз іде робота з реставрації основних вузлів лінії. Виготовляти спагеті на підприємстві вирішили, коли побачили в них потребу ринку. Адже основні лідери  в Україні з виготовлення макаронної продукції  Донецька і Сімферопольська фабрики  на українського споживача тепер не працюють, пояснюють на підприємстві. Що ж до конкуренції з іншими українськими виробниками, то «Віліс»  її не боїться.

“На якості ми не економимо, – запевняє Сергій Жабчик,- бо закуповуємо лише якісну сировину. До того ж, у нас на підприємстві є власна лабораторія, яка контролює якість і сировини, і готової продукції. У 2016 році ми будемо впроваджувати  систему контролю якості ISO 22000, зараз працюємо за системою управління якістю ISO 9001”

DSCN9513Після запуску лінії  наприкінці серпня на підприємстві працюватиме експерт, який зробить повний аналіз роботи з дотримання міжнародних вимог до системи управління якістю.

DSCN9501Вже у вересні, планують виробники, рівненські спагеті з’являться на полицях не лише рівненських супермаркетів і магазинів. Новий продукт готові купувати інші області, бо вони давно переконалися в якості продукції від компанії «Віліс».

Повідомляє ГО “Час-Дій”

Читайте також у“Новинах по-рівненськи”:

На Рівненщині міліціонери у дебошира вилучили 80 літрів самогонної закваски та дев’ять літрів самогону

«Вишиваний шлях» пройде через Рівненщину

Рівненські міліціонери викрили нарколобораторію

На Рівненщині нетвереза жінка викрала автомобіль

На Рівненщині презентують японський фільм про «Тунель кохання»

На Рівненщині брат убив і закопав сестру

Для тайських боксерів принципово відстояти честь рідного міста Рівне

Працівники сарненської міліції просять допомоги в очевидців ДТП

tomat_green-01

 

650 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 − вісім =