13590345_1094454030628120_8671678916322289057_nЮрій Луценко: Новий прокурор Рівненської області повинен зробити з прокуратури – прокуратуру, яка стоїть на сторожі законів, а не сторожі бандитів, які грабують країну. Про це повідомляє прес-секретар генерального прокурора Лариса Сарган.
Генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що прокурор Рівненської області буде відсторонений від займаної посади, а на його місце буде призначений тимчасово виконуючий обов’язки.
«Також з великою впевненістю можна сказати, що незабаром в області буде тотально новий склад прокуратури», – наголосив Юрій Луценко.
Відповідаючи на питання журналістів щодо кандидатури майбутнього очільника прокуратури області, Юрій Луценко повідомив, що це має бути людина з-поза меж області. «Людина, яка не обтяжена ні корупційними, ні бізнесовими, ні кумівськими, ні навіть подружніми зв’язками із Рівненською областю», – сказав він. «На жаль, ситуація з бурштином склалася така, що ми змушені прислати сюди людину – «термінатора», який зможе зупинити співпрацю бандитів з правоохоронними органами, які наразі відрізняються тільки одним: одні ходять в мундирах, інші – без них», – додав Юрій Луценко.
Генеральний прокурор наголосив, що його основним завданням буде «зробити з прокуратури – прокуратуру, яка стоїть на сторожі законів, а не сторожі бандитів, які грабують країну».

688 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

девять − пять =