На Рівненщині німецькі інвестори вивчали перспективи налагодження виробництва дрібної побутової техніки для західноєвропейського ринку.

DSC02245

Німецька компанія «WIK»займається компонуванням дрібної побутової техніки та співпрацює з брендами, котрі відомі на весь світ, серед них: «Braun», «The Procter & Gamble Company», «Bosch». Вона вже має два підприємства – у Китаї та Індонезії. На них працюють 5 тисяч робітників. Наразі іноземці вивчають можливості регіонів Західної України, аби створити завод із виготовлення електроприладів.
«Підприємство буде займатися виготовленням деталей із пластика та збіркою приладів. Робітники працюватимуть на імпортному устаткуванні. Наразі ми підшуковуємо місце для виробництва, яке в перспективі плануємо розширити. Водночас нам будуть потрібні висококваліфіковані фахівці – інженери та комерційні менеджери», – розповіли німці.
Підчас ділової зустрічі перший заступник голови Рівненської облдержадміністрації Юрій Приварський презентував переваги області – це і вигідне географічне розташування, і наявність міжнародних транспортних сполучень, а також аеропорту.
«В області створені сприятливі умови інвесторам для ведення бізнесу. Зокрема, вже декілька років успішно працюють товариство «ФАПОМЕД Україна» із виробництва медичного одягу, а також меблева фабрика «Морган Феніче», – зазначив Юрій Приварський.
Водночасзаступникначальника Рівненського обласного центру зайнятості Тетяна Новорок запевнила іноземних інвесторів у тому, що в області є висококваліфіковані працівники, які зможуть працювати у їхній компанії. Перед працевлаштуванням робітники можуть пройти перекваліфікацію у навчальному закладі Центру, аби повністю відповідати вимогам виробництва.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

Як підготувати рівнянок до літа знають у «GOLDEN LADY»

Роман Марчук розповів рівнянам про усі тонкощі мистецтва татуювання.

У “Рівнеліфті” СБУ вилучили півтонни бурштину

НА РІВНЕНЩИНІ ВТОПИВСЯ ШЕСТИРІЧНИЙ ХЛОПЧИК

На Рівненщині жінка перерахувала гроші шахраям бо син “потрапив” у ДТП

Чистий четвер на Рівненщині пройде без дощу

ОРГАНІЗАТОРІВ “БУРШТИНОВОГО БІЗНЕСУ” З РІВНЕНЩИНИ СУДИТИМУТЬ НА ЖИТОМИРЩИНІ

На Рівненщині популяризують традиційне писанкарство та народні ремесла

На Рівненщині оголошено конкурс для модернізації ЦНАПів

Землевпорядники Рівненщини зареєстрували майже 10 тисяч земельних ділянок

На Рівненщині засуджені наркотиків знову не дочекаються

496 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 + 16 =

НОВИНИ