Указ Президента України Петра Порошенка про призначення нового голови Рівненської облдержадміністрації оголосив Заступник Глави Адміністрації Президента Олексій Дніпров.

Високопосадовець озвучив основні завдання, що стоять перед новим керівником краю. «Детінізація економіки, припинення незаконного видобутку бурштину, вирішення питань міжконфесійного характеру – це першочергові задачі. Також потрібно активізувати роботу із залучення громадян до служби у ЗСУ на контрактній основі, посилити соціальний захист учасників АТО. Не варто забувати і про розвиток туризму, адже Рівненщина славиться на всю Україну своїми культурно-історичними пам’ятками», – зазначив Олексій Дніпров.

Також Заступник Глави Адміністрації подякував за роботу попередньому голові ОДА Віталію Чугуннікову. Адже за його каденції в області розпочато багато справ. Як результат, Рівненщина посіла 9 місце у загальноукраїнському рейтингу за соціально-економічним розвитком, 3 місце – із заміщення природного газу.

Крім того, в області ефективно проводяться державні закупівлі через систему ProZorro, відкрито рівненський ЦНАП. Також проводиться робота із забезпечення соціального захисту учасників АТО.

Новопризначений голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко подякував Главі держави за висловлену довіру та запевнив, що продовжуватиме розпочаті ініціативи.

«Перед нами стоїть багато викликів. Не треба забувати, що в країні іде війна. Проте ми будемо і надалі розвивати область, потрібно позбутися негативних стереотипів, пов’язанихіз незаконним видобутком бурштину», – підкреслив Олексій Муляренко.

Водночас новий голова Рівненщини висловив сподівання на  підтримку та злагоджену роботу із депутатами обласної ради, Рівненської міської ради, військовослужбовцями, релігійними громадами. 

Довідково:

Олексій Муляренко народився 15 жовтня 1976 року у Рівному. Вищу освіту здобув у Рівненському економіко-гуманітарному інституті за спеціальністю менеджер-економіст.

У 2001 році заснував та очолив підприємство з виробництва броньованих та протипожежних дверей «СТАЛЬ-М».

В 2012 році мешканці Рівного визнали Олексія Муляренка кращим підприємцем року та нагородили високим званням – «Гордість міста». А заснована ним компанія – це лідер галузі, успішне підприємство, де працює більше півсотні працівників і продукція якого на рівних конкурує з європейськими аналогами.

Олексій Муляренко є активним громадським діячем – заступник голови правління громадської організації «Асоціація працівників будівельної галузі м. Рівне та Рівненської області», член правління громадської організації «Українська Локсмайстер Федерація».

Під час подій Революції Гідності на посаді першого заступника коменданта Майдану Олексій Муляренко відповідав за налагодження побуту, систематичне та безперебійне життєзабезпечення столичного майдану.

З 2013 року — член виконавчого комітету Рівненської міської ради. З 2015-го – депутат, секретар Рівненської міської ради.

Одружений, виховує трьох дітей.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

Роман Марчук розповів рівнянам про усі тонкощі мистецтва татуювання.

У Рівному відбудеться Відкритий Чемпіонат Рівненської області з кікбоксингу

У Рівному пройшов майстер-клас для читачів з обмеженими можливостями

Активістів Рівненщини вчили правильно планувати і впроваджувати громадські кампанії

Подробиці вилучення 400 кілограм “сонячного” каменю у Рівному

У Рівному біля автовокзалу горів автомобіль

Президент призначив чотирьох голів райдержадміністрацій на Рівненщині

Майже 3500 жителів Рівненщини задекларували свої доходи

У Здолбунівському районі замислились про децентралізацію

Освітяни Рівненщини переймали досвід хмельницьких колег

Рівнянки поділились рецептом улюбленої паски

У Дубно презентували фільм місцевих авторів «Чорноболія»

708 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

два × 3 =