парфуми1

Представники обєднаних громад Рівненщини зібрались на підготовчий семінар «Актуальні питання підготовки проектів до Державного фонду регіонального розвитку та використання коштів субвенції на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад».
Нагадаємо  з державного бюджету для об’єднаних громад Рівненської області передбачили на розвиток понад 64 мільйони гривень. Ці кошти розподілені на 18 ОТГ, що вже створені на Рівненщині упродовж останніх двох років.дфрр1
Минулоріч таку ж підтримку мали 5 ОТГ, тоді на свої проекти вони отримали 25 млн. грн. Але при підготовці проектів та під час їх реалізації громади мали деякі проблеми, тому такий навчальний семінар має допомогти уникнути подібних помилок. До того ж отримані знання, та виявлені проблеми вже сьогодні, значно пришвидшать процес отримання коштів, та реалізацію задумів.  Заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко вкотре нагадав – «Гроші будуть спрямовані на будівництво, реконструкцію, ремонт доріг і вулиць, тобто на розвиток. Субвенція може також бути використана на розроблення проектної, містобудівної та планувальної документації. Минулого року усі 5 громад успішно пройшли цей шлях, та вчасно освоїли кошти. »
Фахівці та експерти з економічного розвитку детально розповіли, які нині є вимоги до планів соціально-економічного розвитку громад,  про порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури ОТГ, а також як відбувається подальше освоєння коштів.  Власним досвідом використання субвенції поділилися Клесівська та Крупецька громади.
Нагадаємо кошти розподіляються за відповідною формулою, тож найбільше матиме Млинівська громада – майже 7 мільйонів. Миляцька отримає трохи більше 6 мільйонів гривень, Клесівській нададуть понад 5 мільйонів. Орієнтовно по 4 мільйони отримає Деражненська, Локницька і Козинська ОТГ.  Шість громад – Радивилівська, Смизька, Висоцька, Мирогощанська, Крупецька та Острожецька матимуть у середньому по 3,5 мільйони. Найменші громади отримають відповідно менше: 1-2 мільйони направлять для Бабинської, Бугринської, Підлозцівської, Привільненської, Боремельської та Пісківської ОТГ.
Повідомляє офіс реформ РРВ АМУ
667 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 + 4 =