У 2018 року кардіологічні відділення районних лікарень Рівненщини зможуть отримати сучасне кардіологічне діагностичне та лікувальне обладнання.
Закупівлю цього устаткування оголосило управління охорони здоров’я РОДА в рамках реалізації проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» на Рівненщині.
За словами керівника групи консультаційної підтримки проекту Сергія Рибачка, наразі для кожного кардіологічного відділення усіх районних лікарень області планують закупити сучасне діагностичне та лікувальне кардіологічне обладнання.
«У наступному році кожен район Рівненщини отримає кардіологічний ультразвуковий сканер, дефібрилятор-монітор, електрокардіограф 12-канальний з автоматичною обробкою даних, прилад для цілодобового Холтерівського моніторування з ЕКГ та АТ з програмним забезпеченням, систему для проведення тредміл-тесту, апарат для експрес-визначення тропоніну, D-дімеру та інших кардіо-маркерів. Це дозволить суттєво покращити як діагностику, так і лікування пацієнтів з хворобами системи кровообігу», – розповів Сергій Рибачок.
Разом з цим Сергій Рибачок зазначає, що закупівля проводитиметься за правилами Світового банку по процедурі міжнародних конкурсних торгів. Тож очікується участь як українських, так і іноземних компаній. Пропозиції для участі в торгах приймаються в обласному управлінні охорони здоров’я до 14 лютого 2018 року.
Детальніше з умовами закупівлі можна ознайомитися за посиланням:http://wb.moz.gov.ua/struktura-proektu/komponent-1_-regionalni-subproekty/rivnenska-oblast/novyny-ta-podii.html?action=view&id=871
За повідомленням Групи консультаційної підтримки субпроекту Світового Банку в Рівненській області

413 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотири × один =