7f3f1072cd5708c49da17a842c478e4e21 квітня о 14.00 у Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці всьоме відбудеться урочисте нагородження переможців обласного щорічного конкурсу «Краща книга Рівненщини». Вперше в історії конкурсу будуть відзначені книги-переможці у номінаціях: «Краща книга про події, що змінили нас», «Краща книга місцевого автора, видана за межами області».

– З 1 лютого 2015 по 1 лютого 2016 року, було опитано та проанкетовано близько 23 500 осіб, які проживають на території Рівненської області. Поряд з цим тривало опитування на сайтах Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки (http://libr.rv.ua) та Рівненської обласної бібліотеки для молоді (http://www.yunilibr.rv.ua). На заключному етапі було визначено 43 книги-лідери, серед яких члени журі конкурсу визначили кращі видання у таких номінаціях: «Краще історико-краєзнавче видання», «Краще довідкове видання», «Краща поетична збірка», «Краще прозове видання», «Краще видання з мемуаристики та документалістики», «Краще видання для юнацтва та молоді», «Кращий літературний дебют», «Краще поліграфічне видання», «Краще художнє оформлення книги», – повідомили у комунальному закладі «Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека» Рівненської обласної ради.

У рамках заходу відбудеться відзначення рівненських письменників спеціальними призами від спонсорів та меценатів, експонування виставки книг-номінантів.

Довідково: Обласний конкурс «Краща книга Рівненщини», заснований у 2009 році Рівненським обласним відділенням Української бібліотечної та проводиться у партнерстві з бібліотеками області. Його мета – виявлення кращих видань місцевих авторів, виховання культури читання та любові до книги серед дітей та молоді.

Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека знаходиться за адресою: м. Рівне, майдан Короленка, 6.

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

Як підготувати рівнянок до літа знають у «GOLDEN LADY»

Роман Марчук розповів рівнянам про усі тонкощі мистецтва татуювання.

Рівнян розважатиме Comedy club UA

Дубенські гирьовики здобули нагороди на Міжнародному турнірі в Білорусі

У Рівному тепер можна безкоштовно навчатися фотосправі та звукорежисурі

Оперативники Рівненщини доповідали Хатії Деканоідзе, як борються з незаконним видобутком бурштину

На Рівненщині знову шахрайство

Радниця Генштабу вивчала проблеми військових на Рівненщині

Концерт Анастасії Приходько У Рівному СКАСОВАНО

“Замінував” автовокзал Рівного через оковиту

Теґи:   
557 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

шість − 2 =