536e699b298e12bbf42b79fa9506a5e59 грудня о 15:00 у Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбудеться презентація документального фільму Олексія Бухала «Сумна мелодія життя», присвяченого меценату, науковцю та політику початку ХХ століття Федору Штейнгелю.

У цей день Федору Штейнгелю – депутату І Державної думи Російської імперії, Генеральному секретарю торгівлі й промисловості Центральної Ради, послу Української Держави у Берліні в часи Павла Скоропадського, засновнику Городоцького музею – першого світського музею на Волині й сільського в Україні – виповнюється 145 років з дня народження.

– Що відомо про цього благодійника, творця першого приватного музею, археолога, зоолога, покровителя двокласного училища в Городку під Рівним, спонсора лікарень для простих людей, депутата і дипломата Федора Штейнгеля можна буде дізнатись під час перегляду фільму, поспілкувавшись з дослідниками його біографії та часу, у якому він жив. Слід, залишений цією світлою особистістю на теренах нашого краю, завжди пам’ятатимуть вдячні нащадки. Чекаємо усіх, хто цікавиться минувшиною рідного краю та життям його визначних діячів, – кажуть у комунальному закладі «Рівненський обласний краєзнавчий музей» Рівненської обласної ради.

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

На Рівненщині вперше у музеї відбувся концерт класичної музики

Понад два мільйони гривень сплатили до бюджету Рівного власники розкішних автомобілів

У Рівному активісти викинули у смітник голову Федерації профспілок області

На Рівненщині крадій хотів підготуватись до Новорічних свят

На Рівненщині внаслідок пожежі загинули 3 чоловіка

Рівненським фермерам виплатили один мільйон фінансової підтримки

На Рівненщині сільських жінок навчали вирішувати життєві кризи

На Рівненщині у 18 старателів вилучено мотопомпи для незаконного видобування бурштину

Петро Нагорний став кращим спортивним суддею України

tomat_green-01

553 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 + пятнадцять =