В області – 17,5 мільйонів доларів капіталу Росії, а це лише 6 відсотків від загального обсягу іноземних інвестицій. Про це повідомив голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок під час прес-конференції.

«Наразі в області є 12 підприємств з російськими коштами у статутному капіталі, – зазначив Сергій Рибачок. – Найбільш пріоритетними галузями для інвестування є трубопровідний транспорт, виробництво харчової продукції, виготовлення виробів з деревини».

За словами голови ОДА, з початку року до Росії суттєво зменшилися поставки продукції місцевих виробників. Обсяг експорту до сусідньої країни скоротився на 18,8 відсотків.

«Значна кількість продукції вже не потрапляє у Росію, – констатував Сергій Рибачок. – Натомість відбувається заміщення ринками Євросоюзу. З початку року обсяг експорту товарів до країн ЄС збільшився на 54 відсотки». Зокрема, у січні-травні зросли поставки до Бельгії, Іспанії, Словенії, Латвії, Румунії, Польщі та Угорщини.

Окрім того, голова ОДА поінформував, що упродовж тижня у нього запланована зустріч із працівниками ТОВ «Високовольтний союз РЗВА», основна частка акціонерного капіталу якого з РФ.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

Теґи:   
596 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вісім + чотири =