e8c6488dc6ebfdf09fc10fcf4cb8e7554 вересня на Рівненщині з нагоди 100-річчя відкриття музею в замку князів Острозьких та 35-річчя створення на його основі історико-культурного заповідника підведено підсумки акції «100 видатних острожан». Під час музейного свята на Замковій горі оголошено імена тих особистостей, які увійшли у сотню найвидатніших острожан за версією читачів газети «Замкова гора», а також нагороджено грамотами та подарунками найактивніших учасників конкурсу.
– Більшість голосів острожан отримав офіцер Збройних Сил України Владислав Рильський, який поліг смертю хоробрих у серпні 2014 року від артилерійського обстрілу під час виконання завдань в зоні бойових дій біля Новосвітлівки. Йому було лише 22 роки. Лейтенант Владислав Рильський посмертно нагороджений орденом «За мужність» III ступеня, – повідомив заступник директора комунального закладу «Державний історико-культурний заповідник м. Острога» Рівненської обласної ради Микола Манько.
Організатори акції, яка тривала упродовж січня-серпня 2016 року – комунальний заклад «Державний історико-культурний заповідник м. Острога» Рівненської обласної ради та газета «Замкова гора».
Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради
Теґи:     
515 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × три =