Першого липня, в управлінні патрульної поліції у м. Рівне відбулася церемонія вручення погонів з нагоди присвоєння офіцерських звань патрульним поліцейським.
PM419image001
В урочистостях взяв участь начальник ГУНП в Рівненській області Сергій Князєв, а також його заступник – Валерій Самчук та начальник управління патрульної поліції у м. Рівне Сергій Мерчук.
Сьогоднішній день став визначним у житті патрульних полісменів, зокрема для 161-го чоловіка та жінки, які отримали перше офіцерське звання. Крім того, трьом полісменам присвоєно капітана поліції, сімом – старшого лейтенанта і 13-м –  капрала поліції, а 40 нових патрульних за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків отримали свої перші офіційні подяки.
PM493image004
«Це своєрідний стартовий щабель у вашій кар’єрі. Хто і як її закінчить, не дуже важливо, полковником, капралом чи лейтенантом. Важливо, щоб ви до останньої хвилини роботи в поліції були патріотами і несли чесно свою службу», – наголосив начальник ГУНП в Рівненській області Сергій Князєв.
Зі словами настанови та з гордістю за своїх підлеглих звернувся до офіцерів начальник управління патрульної поліції у м. Рівному Сергій Мерчук: «Я вірю в те, що ви будете гідно служити українському народові».
PM739image002
«Основне щоб ви несли звання поліцейського з честю та гідністю. Любіть Україну і все у вас буде добре», – доповнив слова колег заступник начальника ГУНП в Рівненській області Валерій Самчук.
PM791image006
«Два місяці чекали на цю подію. Дуже хвилюючий момент і я дуже радий отримати перше офіцерське звання», – зауважив уже колишній рядовий, а нині лейтенант поліції Роман Дячук, інспектор другої роти батальйону патрульної поліції.
На церемонію вручення прийшли матері, дружини, діти та друзі поліцейських. Для них це не менш хвилююча мить. Кажуть, пишаються своїми захисниками і бажають, аби вони несли своє звання з гордістю, працюючи на благо Рівненщини та України.
PM338image005
 Повідомляє відділ комунікації ГУНП в Рівненській області
Теґи:
1 199 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × чотири =