Сьогодні відбулося пленарне засідання позачергової сесії Рівненської обласної ради. Одне із основних питань, що розглянули депутати, – обрання голови обласної ради.
Депутати обласної ради проголосували за дострокове припинення повноважень та звільнення з посади голови обласної ради Миколи Драганчука та обрали на цю посаду Олександра Данильчука. Олександр Данильчук уже очолював обласну раду в 2006-2010 роках, а також працював першим заступником голови Рівненської обласної ради шостого скликання.
– Моя діяльність буде спрямована на забезпечення інтересів усієї територіальної громади. Незалежно від того, чи голосував за мене депутат, чи ні, буду всіляко сприяти у реалізації ним своїх повноважень, адже за кожним обранцем стоять його виборці, – звернувся до депутатів Олександр Данильчук. – Ми повинні знати, що працюємо для людей, а не люди для нас.
Також написав заяву на звільнення з посади першого заступника голови обласної ради Олександр Корнійчук. Депутати обрали на посаду першого заступника Сергія Свисталюка, котрий очолював постійну комісію з питань регламенту, діяльності правоохоронних органів та боротьби з корупцією.
Крім того, на пленарному засіданні позачергової сесії депутати розглянули питання внесення змін до обласного бюджету, а також підтримали звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Генеральної прокуратури України, Служби безпеки України та Міністерства внутрішніх справ України щодо вжиття в найкоротші строки відповідних заходів реагування у боротьбі з нелегальним видобутком бурштину в Рівненській області. Також депутати прийняли звернення до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ.
Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради
350 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 + сімнадцять =