Сьогодні в актовій залі Національного університету «Острозька академія» зібрались викладачі, студенти, знані випускники закладу щоб привітати та дати настанови випускнику академії, новообраному голові обласної ради Олександру Корнійчуку.

DSC_0108

Новообраний голова присягнув на вірність Україні на Острозькій Біблії. Герой України, академік, ректор академії Ігор Пасічник символічно благословив на добрі справи не лише одного з найкращих  випускників вузу, а й свого вихованця Олександра Корнійчука.

У своєму виступі Ігор Демидович наголосив, що країна гостро потребує керівників не лише високоосвічених, а з високими морально-етичними якостями. Саме таких, переконаний він, готують у Острозькій академії. Серед них випускники закладу – заступник голови облради Олексій Бучинський, екс-голова облдержадміністрації Сергій Рибачок, депутати обласної ради Володимир Муляр та Віталій Ундір.

Новообраному голові облради ректор побажав не лише пам’ятати рідний вуз,  гідно нести звання його випускника, а і докласти всіх зусиль для розвитку рідного краю, а потому подарував видання Острозької Біблії.DSC_0138

Долучився до привітань Олександра Корнійчука також протектор академії, екс-голова обласної ради кількох попередніх скликань Роман Василишин, який вручив йому золотий нагрудний значок Острозької Академії.

На завершення зустрічі Олександр Корнійчук подякував своїм вчителям, колегам та спудеям за вітання.

– Для мене ця висока посада – це, насамперед, велика відповідальність та обов’язок перед вами, перед мешканцями Рівненщини. Тому я працюватиму чесно, надані мені владні повноваження максимально використаю для розвитку області, для покращення добробуту її мешканців. Я завжди відкритий до спілкування, маю на меті консолідувати всіх депутатів обласної ради та спрямувати наші спільні зусилля на позитивні зміни, – сказав голова обласної ради.

Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

Від завтра у Рівному офіційно почнуть запроваджувати “Smart City”

МАЙБУТНІ РІВНЕНСЬКІ МАЙСТРИНІ ТВОРИЛИ ШЕДЕВРИ ДЛЯ “КРИШТАЛЕВОГО ЯНГОЛА”

Правоохоронці повідомили про нові подробиці стрілянини на Рівненщині

Владика Іларіон освятив накупольні хрести в Гощі

На Рівненщині рятувальники знешкодили 21 артснаряд часів Другої світової війни

Рівненщина втратила в зоні АТО одразу двох захисників

З’явилися фото з місця стрілянини на Рівненщині

На Рівненщині рятувальники звільнили маленьку дівчинку, яку затиснуло домашньою тумбою

Ляшко каже, що Чугунніков захищає бурштинову мафію (відео)

789 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × чотири =