Вночі 15 вересня невідомі спаплюжили наріжний камінь та місце встановлення майбутнього пам’ятника провіднику Організації українських націоналістів Степану Бандері у Рівному. На місце події прибув заступник голови Рівненської обласної ради Олексій Бучинський.

«Під покровом ночі зловмисники облили червоною фарбою меморіальну дошку, зламали флагшток на якому висів повстанський прапор та знищили його, окрім того нанесли фарбою надпис на сам наріжний камінь. Навіть не слідчим зрозуміло, що дії зловмисників зайняли досить значний відрізок часу та могли бути зафіксовані камерами спостереження найближчих закладів. Разом із депутатами-свободівцями звернулися до адміністрації банку поблизу і встановили, що камери дійсно працювали та швидше всього зафіксували дії злочинців.

Наразі я спрямував запит до начальника Головного управління Національної поліції та очільника Служби безпеки України Рівненщини із проханням взяти на особистий контроль розслідування даного факту, окрім того рекомендував вилучити відповідні відеозаписи камер спостереження та для пришвидшення встановлення осіб зловмисників.

Вважаю за необхідне щонайшвидше затримати та притягнути до відповідальності злочинців, адже така зневага та відверта наруга над історичною спадщиною української нації є нічим іншим, як проявом побутового сепаратизму на Рівненщині».

Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради

Теґи:
557 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 + 5 =