23 травня у МПК «Текстильник» Олексій Мочанов відповів на хвилюючі питання на прес – конференції для місцевих ЗМІ рівненщини. Опісля з гуртом «Акус тичні Люди» співак дав концерт, який проходив у форматі творчого вечора у теплій, дружній атмосфері, на якому побували і Новини по-рівненськи.

fB0zfvDWgjw

Відомий український суспільний діяч, кар’єра якого містить епізоди з автоспорту, журналістики, роботи на телебаченні, а також волонтерську діяльність дав можливість рівнянам послухати чудову музику у звучанні акустичних інструментів та поміркувати разом на вічні теми, які розкриває автор у текстах своїх пісень. Жага перемоги, цінність дружньої підтримки, любовна лірика та довгі подорожі – що може бути більш справжнім?

Авторський музичний проект Олексія Мочанова під назвою «Акустичні Люди» – це результат багатого життєвого досвіду, що знайшов втілення у піснях, які вже стали улюбленими серед українських радіослухачів.

Професійно займатись співом суспільний діяч почав після аварії, в яку потрапив у 2006 році. На той час на день народження друзі подарували гітару. Ділиться також, що дуже любить співати, проте на території сходу намагається підбирати пісні про друзів, дорогу, кохання і аж ніяк про війну. «Адже на війні не співають про війну» – наголосив Олексій Мочанов.

siBauZv783s

Автогонщик розповів, що професійним спортом наразі не займається, бо весь вільний час витрачає на волонтерство, допомагає в зоні АТО бойовим духом, піснями і коштами. Загалом, ділиться, що потратив уже свої двадцять сім тисяч доларів на підтримку армії. Розповів, що не представляє ніяку політичну силу, а допомагає лише з моральних  і патріотичних переконань. Також співак зазначив, що на сході через війну довелося втратити декілька товаришів, проте він закликає не плакати, а натомість пам’ятати їх і гордитись тим, що такі люди були громадянами нашої держави.

У Рівне Олексій Мочанов планує приїхати восени, має надію, що до того часу вже наступить мир. Бажає перемоги нашим солдатам і днями планує їхати під Волноваху, щоб підтримати військовозобов’язаних та відзначити День прикордонника України (28 травня). Бо питання АТО наразі займають найбільшу кількість часу.

9i8AEiQrqRg

Автогонщик закликає всіх і кожного займатися регулярно спортом, щоб підтримувати здоровий дух. Сам, у зв’язку з війною нині не має можливості відвідувати спортивні заклади, проте ж, коли знаходиться вільна хвилина займається з гирями та гантелями.

Занепокоєний пан Олексій також головною проблемою сьогодення – залежністю молодшого покоління від соціальнх мереж. Тому своїми піснями хоче нагадати, що треба жити своїм, реальним життям, а не картинками з телефонів та комп’ютерів.

Лариса Качановська

416 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

три × пять =