Відповідне розпорядження підписав голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко під час урочистого підведення підсумків спортивного 2018 року
«Спідвей є надзвичайно популярним у Рівному. Цей вид спорту має стати нашою конкурентною перевагою перед іншими містами та регіонами. Це спортивна візитівка нашого краю. А в наступному році рівненському спідвею виповнюється 60 років. З цієї нагоди наступний 2019 рік оголошується Роком спідвею на Рівненщині», – зазначив Олексій Муляренко.
Нагадаємо, у сезоні 2018 року Рівне приймало 5 міжнародних змагань зі спідвею. Серед них: турнір на приз з відкриття, Меморіал Ігоря Марка, «SPEEDWAY FRIENDSHIP CUP» та турнір до 100-річчя незалежності Польщі. А найкращі Рівненські гонщики отримали кубки голови Рівненської ОДА.
Протягом року спортсмени Рівного брали участь у відкритих змаганнях за кордоном в особистому, парному та командному заліках.
Керівництво області постійно приділяє увагу цьому виду спорту, а у 2018 році на його розвиток з обласного бюджету було виділено 300 тисяч гривень.
«Дуже приємно, що обласна і місцева влада  долучається до підтримки юних спідвеїстів. Ми дійсно відчуваємо як моральну, так і матеріальну підтримку», – зазначив Марко Левішин, якого у визнано найкращим гонщиком 2018 року.  18-річний спідвеїст став фіналістом чемпіонату Європи серед юніорів та вдруге поспіль володарем кубку МАСЕК.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
Теґи:
461 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

два × чотири =

НОВИНИ