На сесії Рівненської обласної ради 18 травня депутати проголосували за Звернення до Його Всесвятості, Вселенського Патріарха Варфоломія, Архієпископа Константинополя-Нового Рима щодо створення Помісної Церкви в Україні
Перед початком голосування до обласних обранців звернувся голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко і попросив підтримати це рішення.
«Учора сесія Рівненської міської ради також підтримала відповідне звернення Президента України до Його Всесвятості Вселенського Патріарха Варфоломія щодонадання Томосу. Це означає, що автокефалія Православній Церкві в Україні – на сьогодні те питання, в якому ми єдині як ніколи», – відзначив голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.
У тексті Звернення депутатів обласної ради, зокрема, йдеться: «Ми, депутати Рівненської обласної ради, представляємо інтереси Рівненської обласної громади (більше 1млн. 300 тис. жителів) вірні Матері Константинопольської Православної Церкви, які завдяки Святому Хрещенню 1030 років тому, як і наші предки,  отримали спасительну християнську віру, звертаємося до Вашої Всесвятості, Вселенського Патріарха відновити історичну справедливість втілити в життя більш як 300-літню молитву Українського народу і з великою надією просимо Вас надати Томос про автокефалію Православній Церкві в Україні».
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
306 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × 2 =

НОВИНИ