Під час представлення голова Рівненської обласної державної адміністрації Олексій Муляренко обіцяв розпочати свою роботу з відвідування усіх районів області. Тож вчора, 25 травня, відбулася перша така робоча поїздка у Рівненський район.

Серед усього іншого голова облдержадміністрації чималу увагу приділив підприємствам, що наразі там працюють. Зокрема, Олексій Муляренко відвідав оржівське ТОВ «ОДЕК» та квасилівську фабрику меблів «Морган Феніче».

За словами голови ОДА, обласна влада зацікавлена в тому, щоб на Рівненщині з’являлося якомога більше приватних виробництв. Адже такі працюючі підприємства дозволяють виконувати соціальні зобов’язання та покращувати умови життя громадян.

«Я, як колишній підприємець, розумію, що без сильної економіки неможливо забезпечити соціальні блага. А відтак наше завдання, як влади, створити максимально сприятливі умови для роботи таких фірм», – зазначив Олексій Муляренко.

Тож відвідуючи підприємства району, голова ОДА намагався не лише оглянути виробничі бази, але й вислухавши проблеми, знайти шляхи їх вирішення.

Зокрема, директор ТОВ «ОДЕК» Мирон Чернецький звернув увагу голови на недостатню кількість сировини для підприємства. За його словами, це стало через зменшення вирубки лісу лісівниками у зв’язку з несприятливими погодними умовами. Тож керівник «ОДЕК» попросив Олексія Муляренка акцентувати увагу лісівників на необхідності завантажити місцеві виробництва сировиною, а вже залишки реалізовувати для підприємств інших областей.

«ОДЕК – одне з найбільших підприємств області, на якому працює близько двох тисяч працівників. І нам важливо, щоб це виробництво було завантажене замовленнями, а за працівниками збереглися їх робочі місця. Тому я вже звернувся до лісівників, в першу чергу, Рівненського району, з тим, щоб розглянули можливість допомогти підприємству з сировиною», – розповів голова ОДА.

На завершення робочої поїздки Олексій Муляренко відвідав й квасилівське підприємство з іноземними інвестиціями Морган Феніче.

Спілкуючись з директором підприємства, голова ОДА пообіцяв всіляко сприяти його розвитку та вже найближчим часом зустрітися з його власниками, аби обговорити, чим обласна влада зможе допомогти у розвитку їхньої фабрики.

«Для нас важливо, щоб розвивалися підприємства не лише українських інвесторів. Особливо важливо допомагати іноземцям, які в такий непростий та нестабільний для України час наважуються вкладати в область гроші та розвивати економіку. Тому я готовий зустрітися з власниками Морган Феніче та вислухати їхні прохання. Все, що буде в моїх силах, спробуємо вирішити. Адже успішна та комфортна робота такого підприємства може стати своєрідним сигналом й для інших іноземних інвесторів, що в Україну можна вкладати кошти та вести тут бізнес», – резюмував Олексій Муляренко.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

“GRANAT” – територія бездоганного вигляду рівнян

Олексій Муляренко зустрівся із рівненськими переселенцями

Де у Рівному не буде світла у 30 числах травня

Завтра на Рівненщині стартує обласний чемпіонат з легкої атлетики

Кабмін виділив для Рівненщини 101 мільйон 600 тисяч гривень

Останній дзвоник сьогодні пролунав для 20 тисяч випускників Рівненщини

Учора на Рівненщині піротехніки знешкодили більше 300 вибухонебезпечних предметів

Господарський суд Рівненщини повернув державі 32 га землі вартістю понад 12 млн грн

У вихідні в Рівненській області буде хмарна погода з проясненнями

До перших виборів старост готуються у Клесівській об’єднаній громаді

1 125 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 + 12 =