Голова Рівненської обласної державної адміністрації Олексій Муляренко отримав почесний нагрудний знак «За заслуги перед Збройними Силами України».
Нагороду очільник Рівненщини отримав з рук представника управління цивільно-військового співробітництва Генерального штабу ЗСУ.
Військовий підкреслив, що Рівненщина стала флагманом допомоги як Збройним Силам України, так і територіям, де відбувається антитерористична операція. Зокрема, Рівненщина – чи не перший регіон, який офіційно підписав Угоду про співпрацю із Луганщиною, що охоплює чимало сторін співпраці – починаючи від допомоги у відбудові Луганської області і завершуючи оздоровленням дітей зі Сходу.
Також Генштаб високо оцінив вклад військових з Рівненської області, які несуть службу в АТО.
«Рівненщина та голова ОДА стали зразком для інших регіонів. І сьогодні на вас рівняються ваші колеги з усієї України. Ми дякуємо за це. І сподіваємося на подальшу співпрацю і допомогу», – зазначив представник управління цивільно військового співробітництва Генштабу ЗСУ.
У свою чергу Олексій Муляренко подякував представникам ЗСУ і запевнив, що Рівненщина і надалі підтримуватиме військових та робитиме усе можливе задля допомоги цивільному населенню «прифронтових» територій.
Разом з тим, він підкреслив, що ця нагорода для усіх мешканців Рівненщини, які долучились до загальнообласної акції «Не будь байдужим».
«Висловлюю вдячність усім жителям Рівненщини, які долучились до акції заради благодійної допомоги для наших земляків, які знаходяться у «прифронтовій» зоні. Впевнений, що такими діями ми вкотре продемонструємо усім, що ми – єдиний народ, єдина країна, одна сім’я», – відзначив Олексій Муляренко.
 Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
368 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пять × три =